услуги

 • Прилагодено стакло Изработка

  Прилагодено стакло Изработка

  Професионални стакло Изработка производителот, обезбедува сопствени машински оптички компоненти од прототип на висока ?ачина на звук и OEM производство. Задоволат вашите специфични бара?а на сопствени големина, Ивица, дупче?е, вода-авион сече?е, кале?е, печате?е.
 • Техничка поддршка

  Техничка поддршка

  Талентирани инженери и работници, напредна опрема, години искуство, ни овозможи да ви обезбеди професионална процеси и услуги.
 • квалитет на производите

  квалитет на производите

  Помина ISO 9001, сите делови се RoHS, да стигнете до потврди?а. Ние спроведе инспекци?а на секо? дел по работ брусе?е, кале?е, печате?е.
 • флексибилност

  флексибилност

  Ние сме флексибилни со временски рок на испорака и во состо?ба да обезбеди релативно брзо доведе време на примероци и производство.

за компани?ата

Работа со Големи компании Саида стакло е основана во 2011 година, ко?а се нао?а во Dongguan, во близина на Шенжен порта и Гуангжу порта. Со пове?е од седум години искуство во обработка на стакло, специ?ализирани во кориснички стакло, ние работиме со многу големи претпри?ати?а, како што Леново, HP, TCL, Сони, Glanz, Gree, САТ и други компании. Широк спектар на производи да избираат од

 • Оптички капацитивни екран на допир стаклени панели
 • Екран заштитно стакло панели
 • Калено стакло панели на апарати за дома?инство и индустриски опрема.
 • Стаклени панели со површинска обработка:
 • Воден млаз СЕЧЕ?Е 5
 • 1 (1)

Business Partners

 • Huawei-logo-120x120
 • 合力泰 120x120
 • Tefal-Logo 120X120
 • kohler_ 120x120
 • Leica_Geosystems logo-120X120
 • 聯創電子 LOGO 120x120
 • elo-logo-120X120
 • Cat-logo-120x120
?
WhatsApp Онла?н Chat!
91街机捕鱼机 (^ω^)MG疯狂世界盃试玩 (^ω^)MG好多糖果巨额大奖视频 (*^▽^*)MG对决沙龙客户端下载 弘亿彩票平台骗局 广东好彩1最新开奖查询 贵州快三官方下载 (★^O^★)MG大白鲸援彩金 (^ω^)MG熊之舞投注 (★^O^★)MG超级888试玩 黑龙江36选7开奖办法 (^ω^)MG黑绵羊咩咩叫爆分技巧 (^ω^)MG宁静APP下载 火爆网赚游戏赚快钱 3d基本走势图表 曾道人内幕玄机2021 体育彩票停售了吗