Sherbime

 • Custom Glass Fabrication

  Custom Glass Fabrication

  Professional Glass Fabrication Prodhuesi, siguron komponent?t machined me porosi optike nga prototip t? v?llimit t? lart? dhe prodhimit OEM. T? p?rmbushur k?rkesat tuaja specifike t? madh?sis? porosi, duke e shmangur, shpime, prerja e ujit-jet, kalitje, shtypje.
 • Mbeshtetje teknike

  Mbeshtetje teknike

  inxhinier? t? talentuar dhe pun?tor?t, pajisje t? p?rparuara, p?rvoja vjet, na mund?son q? t? ju ofroj? proceset profesionale dhe t? sh?rbimit.
 • Cil?sia e produkteve

  Cil?sia e produkteve

  Kaluar ISO 9001, t? gjitha pjes?t jan? RoHS, arrijn? certifikuar. Ne kryejn? inspektimin e ?do pjese pasi buz? r?nd?, kalitje, shtypje.
 • lakueshm?ri

  lakueshm?ri

  Ne jemi fleksib?l me oraret e shp?rndarjes dhe n? gjendje p?r t? siguruar koh? relativisht t? shpejt? t? ?oj? n? t? dy mostrave dhe t? prodhimit.

Rreth kompanis?

Punojn? me kompanit? n? shkall? t? gjer? Saida Glass ?sht? themeluar n? vitin 2011, e cila ndodhet n? Dongguan, n? af?rsi t? portit Shenzhen dhe portin Guangzhou. Me p?rvoj? mbi shtat? vjet n? p?rpunimin e qelqit, e specializuar n? xhami p?rshtatur, ne punojm? me shum? nd?rmarrje t? m?dha t? tilla si Lenovo, HP, TCL, Sony, Glanz, Gree, CAT dhe kompanit? e tjera. Wide Product Range p?r t? zgjedhur nga

 • Optical capacitive panele qelqi touch screen
 • Screen panele mbrojt?se qelqi
 • panele shkon xhami e pajisjeve sht?piake dhe pajisjeve industriale.
 • panele qelqi me trajtimin e sip?rfaqes:
 • WATER JET prerja 5
 • 1 (1)

Business Partners

 • Huawei-logo-120x120
 • 合力泰 120x120
 • Tefal-Logo 120X120
 • kohler_ 120x120
 • Leica_Geosystems logo-120X120
 • 聯創電子 LOGO 120x120
 • elo-logo-120X120
 • Cat-logo-120x120
?
WhatsApp Online Chat!
91街机捕鱼机 (*^▽^*)MG银色雌狮4x玩法介绍 吉林快三合值走势图 惠民彩票平台稳不稳定 (*^▽^*)MG舞线_最新版 (*^▽^*)MG诙谐财富首页 广西快三计划免费软件 (^ω^)MG太阳神之忒伊亚_电子游戏 马会一尾中特平 (^ω^)MG星光之吻奖金赔率 浙江快乐彩走势图电视版 三肖中特wrsug.com (^ω^)MG花粉之国游戏网站 (-^O^-)MG征服者入侵免费下载 (^ω^)MG刮刮乐游戏说明 吉林快3形态走势图大小 (^ω^)MG青龙出海_官方版